Hukuk büromuzda her türlü yargılama ve tahkim prosedürleri takip edilmektedir. Bu çerçevede müvekkillerimizi yargılamanın her safhasında zamanında ve detaylı olarak bilgilendirmek öncelikli prensiplerimizdendir. Müvekkil avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığı bizim için hem davaların yürütülmesi, hem de sonuçlandırılması açısından önem arz etmektedir.

Müvekkillerimizin çeşitlilik arz etmesi, yabancı ülkelerin önde gelen hukuk firmaları ile irtibat kurmaya ve davaları uluslararası boyutta da takip edebilme yeteneğine kavuşmamıza neden oldu. Bugün bünyemizde, halen sürdürmekte olduğumuz uluslararası davalar ve bu davaların çözümü için her an irtibat halinde bulunduğumuz yabancı hukuk firmaları bulunmaktadır.

Duruşma yoluna başvurmadan anlaşma yolu ile çözülebilecek dava ve olaylar için de aynı efektif çözümleri sunmaktayız. Büromuz bünyesinde birçok tahkim davası da çözüme kavuşturulmuştur. Özellikle yabancı tahkim kararlarının Türkiye’de uygulanması konusunda büromuz önemli tecrübelere sahiptir. Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren, inşaat ve benzeri sektörlerdeki ihtilafların çözümlenmesinde tahkim yoluna sık başvurulmaktadır. Ayrıca, ticari yargılama alanında sözleşmeden doğan ihtilaflar ve zararın giderilmesi yönünde de tecrübelerimizden bahsedebiliriz.